Pieniądze z realizacji czeku z uk wystające z koperty.

Skuteczne i szybkie odzyskanie pieniędzy z czeku z UK .

Najszybciej odzyskamy i zrealizujemy Twój czek z UK.

Odzyskanie czeku z UK.

Czy zdarzyła Ci się sytuacja, w której Twój czek z UK stracił swoją ważność? Możliwe również, że go zagubiłeś lub Twój czek uległ zniszczeniu.

Bez względu na okoliczności, odzyskamy dla Ciebie nowy czek ze zwrotem podatku z UK. Cała procedura trwa zazwyczaj około 11 tygodni a łączny koszt odnowienia Twojego czeku to 169 zł. 
Odnowiony czek bez problemu zrealizujesz za naszym pośrednictwem, klikając w link dotyczący realizacja czeku z UK

Kiedy skorzystać z procedury odzyskania czeku z Wielkiej Brytanii?

Twój czek ze zwrotem podatku z UK (Anglii, Wielkiej Brytanii) ma określoną datę wystawienia i 6-miesięczny termin ważności. Datę wystawienia czeku znajdziesz w jego prawym górnym rogu (spójrz na zdjęcie poniżej). Od tej właśnie daty liczysz termin ważności czeku.

Przykład czeku z UK.

W momencie, gdy Twój czek stracił ważność, zgłoś się do nas w sprawie wystawienia odnowionego czeku. Im szybciej zareagujesz, tym szybciej otrzymasz swoje pieniądze. Pamiętaj, odzyskanie czeku z UK to procedura długotrwała. HMRC najpierw unieważnia wcześniej wystawiony czek, a następnie wystawia nowy. 

Jak stary czek można odzyskać i co może być potrzebne?

Nie ma znaczenia, w którym roku został wystawiony czek, który chcesz odzyskać. Odzyskamy dla Ciebie każdy czek z HMRC, którego jeszcze nie zrealizowałeś .Ważne, żebyś posiadał poniższe dokumenty:

 • Na początku sprawdź, czy posiadasz niezrealizowany czek z UK. Być może upłynął jego termin ważności, czek uległ uszkodzeniu, lub zapomniałeś o nim. Jeżeli odnalazłeś niezrealizowany czek, użyj formularza kontaktowego, który znajdziesz poniżej i załącz niezbędne dokumenty.
 • Jeżeli nie posiadasz starego czeku, znajdź decyzję o zwrocie podatku, którego dotyczył zagubiony czek. Na podstawie tej decyzji odzyskamy z HMRC nowy czek ze zwrotem podatku z UK.

Po otrzymaniu od Ciebie wypełnionego formularza kontaktowego rozpoczniemy dla Ciebie pracę i w efekcie odzyskamy z HMRC nowy czek ze zwrotem Twojego podatku z UK. 

 • Przeciągnij pliki w to miejsce, lub
  Maks. rozmiar pliku: 96 MB.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Odzyskanie / odnowienie czeku z UK. Procedura.

  1. Wypełnij formularz poniżej i załącz skan / zdjęcie swojego czeku.
  2. Jeżeli nie posiadasz czeku, napisz co się z nim stało. Czy Twój czek został na przykład zagubiony, zniszczony itp.
  3. Otrzymasz od nas niezbędne dokumenty do podpisania, które odsyłasz do nas pocztą. Łączny koszt odzyskania Twojego czeku to 169 zł.
  4. Zazwyczaj w ciągu około 11 tygodni odzyskasz swój czek ze zwrotem podatku z HMRC. Rzeczywisty czas oczekiwania na odnowiony czek może się nieznacznie skrócić. Ale w dużej mierze uzależniony jest od dokładności informacji, które nam podeślesz oraz procedur HMRC.
  5. Nowy czek zrealizujesz u nas zgodnie z procedurą opisaną na stronie realizacja czeku z UK.

  Ile trwa rozliczenie czeku z UK?

  Otrzymany z HMRC czek musisz zrealizować w terminie 6 miesięcy od daty jego wystawienie. Data wystawienia czeku jest podana po prawej stronie czeku, jak na poniższym przykładzie. Zalecamy jak najszybsze złożenie czeku do realizacji po jego odnowieniu. zachęcamy abyś skorzystał z realizacji czeku z UK za naszym pośrednictwem. Czeki zazwyczaj realizujemy w terminie około 6 tygodni. 

  Kto i kiedy otrzymuje czek z HMRC z Wielkiej Brytanii?

  Brytyjski Urząd Skarbowy (HMRC) standardowo  wysyła do swoich zagranicznych podatników zwrot podatku drogą listowną w formie czeku. Zwykle automatycznie w ślad za decyzją podatkową P800, wysłany jest czek ze zwrotem podatku. W praktyce po pierwszym liście z HMRC będącym decyzją o zwrocie podatku, w ciągu miesiąca otrzymasz drugi list będący czekiem. Otrzymany czek zrealizujesz szybko i sprawnie za naszym pośrednictwem.